Dom parterowy

Zestawienie powierzchni PARTER

l.p.PomieszczeniePow. netto (m2)Pow. użytk. (m2)
1Wiatrołap2,12,1
2Kuchnia10,1210,12
3Salon31,0631,06
4Hall5,095,09
5Pokój10,9710,97
6Pokój10,9110,91
7Pokój12,8812,88
8Łazienka9,429,42

Powierzchnia użytkowa: 92,55m2


  • Powierzchnia zabudowy: 116,1m2
  • Powierzchnia netto: 92,55m2
  • Powierzchnia użytkowa: 92,55m2
  • Powierzchnia całkowita: 116,1m2
  • Wysokość budynku: 5,8m
  • Kąt nachylenia dachu: 30
  • Minimalne wymiary działki: 22,2m x 16,5m
  • Cena: 197 000zł


  • Rzut parteru